Transport w Paryżu i zwiedzanie Paryża

Zbliża się czas nowego roku a więc coraz częściej czas podróży. Polacy nauczyli się, że tanie linie lotnicze, które pojawiły się już dość dawno w naszym kraju umożliwiają stosunkowo tanie przemieszczanie się między krajami. Jednak przylot na lotnisko to nie koniec. Weźmy ostatnio popularny kierunek jakim jest Paryż i lotnisko Paryż Beauvais. Okazuje się, że sam przylot z Polski może być tańszy niż dostanie się z Beauvais do Paryża – francuscy taksówkarze życzą sobie 100 euro! Problem to nie dotarcie do Francji lecz transport w Paryżu.

Ja na szczęście trafiłem na stronę www.marciniak-transport.com gdzie można zamówić transport grupowy. W grupie jednak zdecydowanie taniej bo już za 20 euro w komfortowym busie z polską obsługą dotarłem szczęśliwie do miasta miłości.

Chcesz dotrzeć na lotnisko Paryż Beauvais?

Lotnisko Paryż BeauvaisLub z lotniska oczywiście. Ciągle zastanawiasz się, w jaki sposób masz zorganizować dojazd? Marciniak Transport zapewni przewóz z i na lotnisko Beauvais. Właściwa cena jest jedną z zalet. Natomiast to nie tylko cena skłania do skorzystania z usług tej firmy bo Pan Michał to pełen profesjonalista, nie zostawiający nic przypadkowi. A punktualność to jego drugie imię.   Zapewniam, że na to możesz liczyć korzystając z jego usług.

Po pierwszym miłym kontakcie postanowiłem zgłębić i zapoznać się z pełną ofertą Marciniak Transport  i okazuje się, że to to nie tylko dojazd do Beauvais ale także, transport na inne paryskie lotniska takie jak: Paryż Orly, Paryż Charles de Gaulle a szczególnie zainteresowała mnie oferta „rodzinna” czyli dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa. Myślę, że każdego rodzica szykującego się ze swoją pociechą na spełnienie jej marzeń w paryskim Disneylandzie, powinna ona zainteresować, a wręcz przypaść do gustu.

Transport w Paryżu

Paryż słynie z wielu atrakcji turystycznych takich jak: Wieża Eiffla, Luwr, Pola Elizejskie, Katedra Notre-Dame, Montmartre, Łuk triumfalny czy właśnie Parki Disneyland i Asterixa, które wręcz trzeba wpisać w plan zwiedzania.

Niestety mnogość tych atrakcji powoduje, że bez własnego samochodu, (który pewnie stoi w polskim garażu), a korzystając z komunikacji miejskiej lub metra, ich odwiedzenie wydaje się być niemożliwością a w zasadzie organizacyjną katorgą.

Firma Pana Marcina rozwiązuje ten problem. Zapewnia wygodny i szybki transport dla zwiedzających, którzy chcą zwiedzić atrakcje w Paryżu. Zapewnia pełen wachlarz usług transportowych, dbając o komfort, wygodę i bezpieczeństwo Klientów.

Sprawdziłem i polecam : )

Ps. Po nowym roku zbliżają się Walentynki…. Warto pomyśleć……

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *