Apartament Podczele Kołobrzeg

Czemu opłaca się wybrać apartamenty Podczele w Kołobrzegu?

Wczasy to czas, w jakim każdy oczekuje odpoczynku oraz relaksu. Apartament Podczele Kołobrzeg położony w jednej z dzielnic Kołobrzegu, ale leżący na jego skraju to kapitalne miejsce, aby odpocząć od dziennego huku. Taki apartament Kołobrzeg to wyśmienita lokalizacja pod każdym względem, szczególnie dla osób, które nie ubóstwiają przepełnionych miejsc, w jakich trudno o chwilę spokoju, lecz nadal chcą posiadać blisko do centrum miasta oraz na plażę. Krańce tego niespełna pięćdziesięciu tysięcznego miasteczka to połączenie prestiżowej lokalizacji pod względem logistycznym i bliskości natury.

Apartament Podczele Kołobrzeg – blisko centrum, niemniej jednak na uboczu

Apartament Podczele w Kołobrzegu jest zlokalizowany we wschodniej części miasta. Samo Podczele to statutowe osiedle miasta stawiane w niesamowitym miejscu pomiędzy osadą Bagicz, a Ekoparkiem Wschodnim spoczywającym w granicach Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego. Z tego miejsca w kilka minut wolno dostać się do centrum miasta, więc jest to olśniewające miejsce na urlop również dla zmotoryzowanych, jak również osób wolących spacery lub ewentualnie poruszanie się rowerem. Sam Kołobrzeg nie jest dużym miastem, w następstwie tego z Podczela jest wszędzie blisko. Noclegi Podczele to wyśmienita baza wypadowa na cały rejon.

Noclegi Kołobrzeg w Podczelu

Samo Podczele znamionuje się niezwykle spokojną zabudową mieszkalną, w jakiej większa część obiektów stanowią ładne ceglane budynki z przed wojny. Mają one po parę kondygnacji, w związku z tym zagęszczenie ludności nie jest tutaj zanadto gigantyczne. Mieszkańcy nazywają ten rewir alkierzem miasta, ponieważ brak tutaj znacznych budynków handlowych, czy przemysłowych, więc dla podróżników jest to wyraźnie znakomita lokalizacja. Apartament Podczele Kołobrzeg jest także nienagannie skomunikowany z resztą miasta, a na terenie tej dzielnicy znajduje się kompleks sanatoryjno wypoczynkowy. Wolno tutaj również odkryć wszelkie wymagane punkty usługowe oraz punkty sprzedaży wymagane do komfortowego dziennego życia.

Noclegi Podczele niedaleko plaży

apartament podczele kołobrzegMiejsce dla turystów jest imponujące też ze względu na bliskość plaży. Dzielnica znajduje się zaledwie kilkaset metrów od morza, więc na plażę wolno stąd dojść w kilka minut. Liczne ścieżki są spożytkowane tak, żeby turyści komfortowo w stanie się przemieszczać na porządną oraz chwaloną plażę Podczele. Z drugiej witryny zaś region graniczy z Ekoparkiem Wschodnim kultowym z pięknego drzewostanu. Są to dziesiątki hektarów lasów, po jakich można spacerować godzinami w obecności roślinności i zwierząt specyficznych dla tego regionu. Chcąc dostać się do centrum miasta, wystarczy przejść około pięciu kilometrów na zachód w pięknych okolicznościach przyrody. Osoby zmotoryzowane mogą przejechać drogą numer 11, jaka na wschód doprowadzi do Koszalina. Większa część wędrowców zwraca uwagę również na ciekawe pozostałości bazy wojskowej oraz poradzieckiego lotniska, która stanowią lokalną atrakcję turystyczną. Pozytywem jest również duża ilość ścieżek rowerowych dopasowanych do krótkich, a również dłuższych wycieczek. W okolicy są też przystanki autobusowe.