Apartament Westin House Resort 215

Apartament Westin House ResortWakacje to czas, w jakim każdy wyczekuje wypoczynku i zadowolenia. Apartament 215 Westin House Resort Kołobrzeg znajduje się w obiekcie Westin House Resort, nowo wybudowanym budynku typu Wellnes & Spa. Westin House Resort to wspaniałe miejsce, aby wypocząć od powszedniego zgiełku i spędzić czas z rodziną. Apartament Westin House Resort w Kołobrzegu to znakomita lokalizacja pod każdym względem, głównie dla osób, które nie kochają przepełnionych miejsc, gdzie trudno o sekundę spokoju, ale dalej chcą mieć blisko do centrum miasta i na plażę. Krańce tego niespełna pięćdziesięciu tysięcznego miasteczka to połączenie doborowej lokalizacji pod względem logistycznym i bliskości przyrody.

Apartament Westin House Resort – blisko centrum, jednak na uboczu

Apartament 215 w Kołobrzegu jest położony w zachodniej części miejscowości. Jest idealnie zaopatrzony i wykończony w wysokim poziomie. W budynku znajduje się basen, sala ćwiczeń, a do Apartamentu 215 jest przypisane miejsce postojowe. Rzecz jasna jest również, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Z tego miejsca w parę minut można dostać się do centrum miasta, więc jest to świetne miejsce na urlop zarówno dla zmotoryzowanych, jak i osób wolących spacery czy też poruszanie się rowerem. Sam Kołobrzeg nie jest gigantycznym miastem, w takim razie z Apartamentu Westin House Resort w Kołobrzegu jest wszędzie blisko. Apartament 215 to znakomita baza wypadowa na cały region Kołobrzegu, dzięki dróżką rowerowym można trafić, aż do miejscowości Ustronie Morskie.

Noclegi w Kołobrzeg

Sam Kołobrzeg cechuje się nadzwyczaj beztroską zabudową mieszkalną, w której większość budynków stanowią ładne budynki i zabudowa portowa. Apartament Westin House Resort jest także do perfekcji skomunikowany z resztą miasta, a na obszarze tej dzielnicy mieści się teren Natura 2000. Można tu też odszukać wszelkie niezbędne punkty usługowe oraz sklepy wymagane do komfortowego powszedniego życia.

Miejsce to dla podróżników jest perfekcyjne również ze względu na bliskość plaży zachodniej dużo spokojniejszej niż reszta plaż w Kołobrzegu. Dzielnica znajduje się zaledwie trochę ponad kilometr od morza, w takim razie na plażę Zachodnią w Kołobrzegu można stąd dojść w kilkanaście minut, a z 12 metrowego tarasu patrzymy na zieleń Natura 2000. Jeśli poszukujesz odpoczynku i ciszy w obiekcie o wysokim standardzie to Apartament 215 znajdujący się w Westin House Resort w Kołobrzegu, zapewnia to. Sprawdź warunki na witrynie: https://215.westinhouseresort.