Lodziarnia Katowice Lodomania – Smak prawdziwych lodów

Pyszne lody naturalne oraz rzemieślnicze w jednej z lodziarni w całym kraju – wypróbuj lodziarnie Katowice Lodomania!

Lodziarnia katowice LodomaniaJeżeli szukasz miejsca, w jakim odnajdziesz smaczne lody naturalne oraz rzemieślnicze, to koniecznie odwiedź jedną z lodziarni Lodomania. Mieszczą się one w wielu miastach w całej Polsce, dzięki czemu zawsze odnajdziesz najbliższą lodziarnię i będziesz w stanie radować się naszymi wyśmienitymi lodami. Nasze lody są przygotowane z wysokiej jakości składników i według cierpliwie dobranych receptur. Dzięki temu są nie tylko apetyczne, jednak także zdrowe i naturalne. Oferujemy szeroki wybór smaków, w następstwie tego z pewnością odszukasz coś dla siebie. Nasza lodziarnia w Katowicach (to jeden z punktów w całej Polsce, dokładna lista lokalizacji znajduje się poniżej) już oczekuje, by zaserwować Ci wspaniałe lody naturalne.

Czemu warto wybierać lody naturalne i rzemieślnicze?

Lody naturalne i rzemieślnicze są coraz atrakcyjniejsze wśród hobbystów tego przysmaku. Nie bez powodu – są one zdrowsze, smaczniejsze oraz bardziej unikatowe aniżeli tanie oraz sztuczne lody z marketów czy pospolitych budek z lodami. Lody naturalne oraz rzemieślnicze są również coraz popularniejsze wśród osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i pragną wiedzieć, co znajduje się w ich jedzeniu. Najważniejszy jest fakt, że lody naturalne i rzemieślnicze są fabrykowane z wysokiej jakości składników, takich jak świeże owoce, cukier trzcinowy oraz nierafinowane oleje. W przeciwieństwie do chemicznych lodów, nie zawierają one dodatków chemicznych i konserwantów, które są w stanie być wrogie dla naszego wigoru. Lody rzemieślnicze są wytwarzane z wysokiej jakości składników, takich jak świeże owoce, wanilia, kakao oraz jagody. Z kolei lody sztuczne i chemiczne w szeregu przypadków zawierają sztuczne barwniki, konserwanty i słodziki, które są w stanie być szkodliwe dla zdrowia. Ponadto, lody naturalne oraz rzemieślnicze są bardziej smaczne niż te sztuczne. Ich aromat i smak są intensywniejsze oraz bardziej naturalne, bowiem producenci nie muszą dorzucać do nich sztucznych substancji zapachowych oraz smakowych. Na koniec – jednym z najważniejszych powodów dla jakich warto jeść lody naturalne jest to, że są one zwykle zrobione z naturalnych składników, takich jak owoce, mleko oraz cukier, co oznacza, że zawierają mniej sztucznych dodatków oraz substancji chemicznych niż lody wytwarzane przemysłowo. Dzięki temu są zdrowsze oraz smaczniejsze. W dodatku, lody naturalne nieraz są wytwarzane w lokalnych lodziarniach takich, jak Lodziarnia Katowice Lodomania, co oznacza, iż masz możliwość wspierać małe przedsiębiorstwa lokalne, wybierając te lody.

Lodziarnia Katowice Lodomania – sprawdź, gdzie możesz zjeść apetyczne lody!

Jeśli poszukujesz dobrych lodów, jakie są zrobione z naturalnych składników, to Lodomania jest idealnym miejscem dla Ciebie! Nasze lody są wytwarzane w małych, regionalnych lodziarniach, co oznacza, że są świeże i pełne smaku. Nie zawierają syntetycznych dodatków i substancji chemicznych, to naturalnie dzięki czemu są zdrowsze niż większość lodów dostępnych na rynku.

Oto wszelkie adresy lodziarni Lodomania na dzień:

 • Lodomania GALERIA KATOWICKA, Katowice, ul. 3 Maja 30
 • Lodomania DH Supersam, Katowice, ul. Piotra Skargi 6
 • Lodomania Galeria SFERA, Bielsko – Biała, ul. Mostowa 5
 • Lodomania C.H. Gemini Park, Bielsko – Biała, ul. Leszczyńska 20
 • Lodomania Galeria GALENA, Jaworzno, ul. Grunwaldzka 59
 • Lodomania Galeria LIDER, Żywiec, ul. Zielona 3
 • Lodomania Pasaż Grunwaldzki, Wrocław, ul. Plac Grunwaldzki 22
 • C.H. Factory, Kraków, ul. Prof.A.Rożańskiego 32
 • GEMINI PARK, Tychy, Towarowa 2c
 • LIBERO KATOWICE, Katowice, UL. Kościuszki 229
 • GALERIA WIŚLANKA, Żory, UL. Katowicka 10
 • C.H NOWA, Żywiec, Świętokrzyska 4B
 • SARNI STOK, Bielsko-Biała, Ul. Sarni Stok 2

W jednej z naszych lodziarni możesz wybierać spośród szerokiej gamy smaków, od stereotypowych owocowych po bardziej wymyślne kreacje. Nasz zespół profesjonalistów uczyni, że każdy kęs będzie niezapomnianym doświadczeniem.Co znacznie więcej, w Lodomanii dbamy o należącą do nas planetę. Nasze opakowania są w pełni biodegradowalne, a my z całych sił staramy się wykorzystywać tylko ekologiczne składniki, żeby zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Zapraszamy do przetestowania oraz skosztowania naszych lodów!