Auto Moto Show 2017

Auto Moto Show 2017Wielkimi krokami zbliża się Auto Moto Show 2017. To już w najbliższy weekend 16-17 września w sosnowieckim Expo Silesia.

Zaprezentowane zostanie wiele ciekawych samochodów zabytkowych, auta które nie dawno pojawiły się na rynku i kilkanaście samochodów premierowych. Przyszłość motoryzacji to jednak samochody elektryczne, hybrydowe i bez wątpienie autonomiczne. To wszystko do zobaczenia na targach Auto Moto Show.

Auto Moto Show 2017 – Zajawka

 

Auto Moto Show 2017 – Co nas czeka

W trakcie Auto Moto Show 2017 odbędzie się wiele imprez towarzyszących:
– zlot tuningowy
– strefa samochodów zabytkowych
– strefa tuningu i driftu
– parada motocyklistów
– tradycyjne premiery , samochody luksusowe
– dodatkowo pokazy, konkursy, spotkania ze znanymi ludźmi , a to tylko część atrakcji które czekają na gości Auto Moto Show.

Planujemy także wspólnie z firmą VIP Gwarant Serwis zorganizować ciekawą ekspozycję samochodów używanych i wyjątkową aukcję tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych, bez ceny minimalnej. Wśród kupujących rozlosujemy dodatkowo nagrodę w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedną z ekspozycji targów będzie prezentacja par samochodów tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). To będzie pokaz historii i rozwoju motoryzacji.

Jeśli do tego dodać pokazy, konkursy (w tym konkurs sprawnościowy, gdzie główną nagrodą będzie możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze) i zabawy oraz wybory miss moto to motoryzacyjny weekend wydaje się niezwykle atrakcyjny.
Do obiektów EXPO SILESIA zapraszamy w sobotę i niedzielę 16 i 17-go września 2017.

Więcej na stronie: http://www.automotoshow.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *