Noclegi w Pieninach to ciekawy pomysł na wakacje

Czarujące okolice Pienin są jednym z najlepszych wyborów na wakacje. A więc noclegi w Pieninach są wyborem, który trzeba dokonać. Można tu odszukać wszystko, co niezbędne jest do wymarzonego odpoczynku. Cisza, spokój i ładne pejzaże pozwolą naładować baterie, jakie wyczerpują się ekspresowo w mieście. Pieniny są wspaniałym miejscem na pamiętny wakacyjny wyjazd

Fanatyków gór zapraszamy do Góralskiego domu w Pieninach, który mieści się w Sromowcach Wyżnych. Obiekt oferuje dwa niezależne domki Pieniny w stylu góralskim i kwatery w Pieninach w budynku kluczowym. Miejsc noclegowych jest wystarczająco sporo, a oferty są niezmiernie zróżnicowane, dlatego każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. W komfortowych pokojach znajdują się toalety z prysznicem oraz TV. Lokatorzy mają również dostęp do obszernej, wygodnej kuchni oraz salonu, w którym wolno spożywać posiłki lub wypoczywać przy kominku. Oferowane domki w górach są sześcioosobowe oraz w całości do dyspozycji dzierżawiących. W obiekcie znajdują się dwie sypialnie umieszczone na piętrze oraz salon z kuchnią oraz toaletą na parterze, co zapewni nadzwyczaj komfortowe warunki noclegu nawet dla najbardziej wymagających podróżników.

Noclegi w Pieninach czyli Góralski domek w Sromowcach Wyżnych?

Nasi goście chwalą sobie noclegi w Pieninach oraz zawsze z przyjemnością do nas powracają. Domki i pokoje są zawsze utrzymane w czystości oraz urządzone w niepowtarzalnym, górskim klimacie. Na podwórzu zdołacie Państwo korzystać z drewnianych ław i stołów, co pozwala na wieczorny wypoczynek po całym dniu zwiedzania i zorganizowanie grilla dla rodziny oraz przyjaciół. Na terenie budynku znajduje się też spora wędzarnia. Zimą jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować kulig wspólnie z ogniskiem.

Góralski domek w Pieninach w Sromowcach Wyżnych – okoliczne turystyczne atrakcje

Noclegi Pieniny przyciągają przez cały rok chmarę fanów górskich wędrówek oraz amatorów letnich spływów Dunajcem. W jednym z najpiękniejszych położeń w Polsce można faktycznie wspaniale wypocząć, a wszystko noclegi w pieninachto zapewnia orzeźwiające powietrze oraz bliski kontakt z naturą. Będąc na urlopie w Pieninach, nie wolno odpuścić Trzech Koron, najwyższego szczytu gór, który znajduje się na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Na uwagę zasługuje również Wąwóz Homole, który jest rezerwatem przyrody znajdującym się parku narodowym. Należałoby również udać się do Ciepłych źródeł na Słowacji, lub nad Zalew Czorsztyński. Dla hołdowników historii polecamy odwiedzić ruiny zamku w Czorsztynie bądź Zamek w Niedzicy. Dodatkowymi atrakcjami są w stanie być Zespół elektrowni wodnych Niedzica czy okoliczne piękne miasteczka, takie jak Krościenko lub Szczawnica, w których również wolno odnaleźć niemało atrakcji. Zachęcają również okoliczne lasy, w których z powodzeniem można znaleźć interesujące grzyby oraz możliwość połowu z instruktorem ryb w Dunajcu, jaki jest jedną z najbardziej zarybionych rzek w Polsce.

Jeśli interesują Państwa komfortowe noclegi w górach, zapraszamy do naszego budynku, gdzie znajdziecie wszystko, co będzie wymagane do wygodnego odpoczynku. Dla nas zadowolenie turystów jest najistotniejsze.