Nieśmiertelniki z ICE – Bezpieczeństwo

Całkiem niedawno pisałem o identyfikatorach dla psów, który niejednokrotnie może nawet uratować mu życie, a w większości wypadków przyspiesza czy w ogóle umożliwia kontakt właścicielem zaginionego pieska czy innego zwierzaka. Okazuje się, że ta sama firma Engrave.pl oferuje podobne rozwiązanie dla ludzi- nieśmiertelniki z ICE.

Nieśmiertelniki z ICE

nieśmiertelniki z ICENieśmiertelniki mogą być przydatne w szczególności dla motocyklistów. Choć sezon za nami a do następnego zostało jeszcze trochę czasu (kilka miesięcy) warto pomyśleć o bezpieczeństwie.
Nieśmiertelniki o których mowa to blaszki, które wszyscy znają z filmów związanych z wojskiem. Nieśmiertelniki, na których do dzisiejszych czasów wybija się dane identyfikacyjne żołnierzy oraz ważne informacje. Moda na noszenie nieśmiertelników rozpowszechnia się wśród cywili w szczególności staje się popularna wśród motocyklistów.

Oczywiście nie życzę nikomu wypadku lecz jeśli już zdarzy się tego typu zdarzenie to nieśmiertelniki oraz wybite na nich numery ICE sprawią, że zwiększamy szanse podczas wypadku. Zastanawiasz się w jaki sposób ? To proste – numery ICE to numery ratunkowe, które kierują do najbliższych członków rodziny. Gdy służba ratunkowa znajduje nieśmiertelnik z wybitym numerem ICE – automatycznie umożliwia kontakt z bliskimi osoby uczestniczącej w wypadku. Ważne jest też to, że dzięki temu ratownik otrzyma dodatkowe informacje o pacjencie. Bliscy mogą poinformować ratującego o chorobach przewlekłych czy alergii. Dzięki temu służby mogą wybrać najlepsze leczenie dla danej osoby.

nieśmiertelniki z ICECo więcej, na blachach można wybić więcej danych takich jak: numery pesel, numer ubezpieczenia czy grupę krwi. Wybita blacha/nieśmiertelniki z ICE jest wytrzymała i odporna, umieszczone dane zawsze pozostają z nami. Sam materiał nie jest też groźna dla skóry, nie rdzewieje i nie traci koloru.
Takie nieśmiertelniki są do znalezienia jak się okazuje w sklepie Engrave.pl. Można też rozważyć inne opcje umieszczenia numerów ICE, które możemy znaleźć w Engrave.pl jak choćby bransoletki z nieśmiertelnikami.

Mam nadzieję, że wypadki będą Nas omijać lecz jak mówi przysłowie – przezorny zawsze ubezpieczony. Dlatego warto rozważyć zwiększenie swojego bezpieczeństwa w sumie nie dużym kosztem. Nieśmiertelnik Engrave.pl – Warto.