Magiczne czekoladki i efekt WOOW na urodzinach dziecka.

 

– Jaka szkoda, że Państwo tego nie możecie zobaczyć – ten klasyczny tekst radiowego komentatora sportowego, któremu brakuje słów na opisanie tego, co dzieje się przed jego oczami idealnie pasuje także w tym miejscu. Absolutna nowość, którą wprowadza na rynek PCB Creation wymyka się bowiem wszelkim dotychczasowym wyobrażeniom.

Tak, to trzeba zobaczyć! Francuska firma w innowacyjny sposób łączy tradycyjny tort z możliwościami smartphonów i tabletów. Do cukierni, a raczej cukierniczego wyrobu wprowadza niezwykłą animację. Ożywia w ten sposób cukierniczy produkt, buduje fascynująca opowieść, która wciąga nie tylko najmłodszego konsumenta. Cukiernikowi daje zaś możliwość przygotowania absolutnie nowoczesnej oferty.

Magiczne czekoladki

Magiczna czekoladka

Cukierniczymi elementami tego pomysłu są, czekoladowe tabliczki (magiczne czekoladki), z których każda stanowi zaproszenie do innej opowieści. Na początek producent przygotował sześć interaktywnych scenariuszy, które powinny zadowolić nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Czekoladowe tabliczki otwierają bramy do niesamowitych historii, którym towarzyszy efekt „WooW”. Do wyboru są więc prezentacje, w których główne role odgrywają:
Księżniczka, Pilot, Pirat, Mikołaj, Superbohater. Jest także scenariusz z udziałem sylwestrowych fajerwerków.

 

 

Czekoladki WOOW. Jak to działa?

Magiczne czekoladki to nowatorski pomysł, ktory opiera się na połączeniu cukierniczego tła z nowoczesną technologią. Idealne tło stanowi okolicznościowy tort, na którym umieszcza się wybraną tabliczkę czekolady. Następnym krokiem jest wykorzystanie do zabawy smartphona lub tabletu. By urządzenie zadziałało musi być wcześniej wzbogacone o specjalną, bezpłatną aplikację o nazwie Magic Xperience. Można ją pobrać w App Store albo Google Play, co oznacza, że działa w obu systemach iOS (przynajniej 7.0) i Android (przynajmniej 4.0). Aplikacja wykorzystuje technologię rozpoznawania obrazów, dlatego wymaga tabletów lub telefonów z wydajnym procesorem i z aparatem z funkcją autofocus. Po uruchomieniu aplikacji i skierowaniu kamery na tabliczkę czekolady zaczyna działać magia. Przez ekran smartphona lub tabletu można obserwować niezwykłą animację z udziałem wybranego bohatera. Okolicznościowa uroczystość, której towarzyszy tort może stać się niezapomnianym wydarzeniem, z udziałem efektów specjalnych znanych do tej pory z telewizji czy kina! Dodatkowo aplikacja umożliwia robienie zdjęć z bajkową postacią. Innowacyjny pomysł może być świetną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji tortów, które zaskoczą zarówno najmłodszych jak i dorosłych.

Magiczne czekoladki – Krok po kroku – Wykorzystaj efekt WOOW

Skieruj swój telefon na kod QR aby pobrać aplikację Magic Xperience z Apple Store lub Google Play i pobierz ją. Umieść czekoladkę WooW na torcie tak, aby było widać cały obrazek. Uruchom aplikację Magic Xperience na swoim telefonie lub tablecie. Skieruj urządzenie bezpośrednio na obrazek na czekoladce.Pozwól działać magii i obserwuj. PCB Creation jest znana z wprowadzania innowacji w dekoracjach cukierniczych. Jest firmą która wymyśliła popularne i powszechnie już stosowane na całym świecie folie karotenowe do czekolady, produkuje również papier piekarniczy z nadrukiem który po odpieczeniu pozostaje na biszkopcie.

Gwarantujemy efekt WOOW na każdych urodzinach dziecka. Taki efekt możesz zdobyć w sklepie internetowym Pastry Creation wyłącznie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *