Film Safety Experts – eksperci do spraw zabezpieczeń górskich planów filmowych

Film Safety ExpertsFilm Safety Experts wspomaga zdjęcia filmowe kręcone w ciężkich warunkach wymagają nie tylko należytego podejścia, wyposażenia i przygotowania, jednakowoż też wsparcia specjalistów. Jest tak przede wszystkim, kiedy produkowane są filmy wspinaczkowe. Jeśli chodzi o prace na wysokościach film stanowi niemałe wyzwanie nie wyłącznie dla aktorów, ale również operatorów oraz całej ekipy filmowej. Aby tworzyć filmy o wyprawach górskich, które będą nie jedynie przekazywać, jednak również wzbudzać emocje, fachowcy muszą maksymalnie skoncentrować się na własnej pracy. W takiej sytuacji niebezużyteczna jest pomoc profesjonalistów, dla jakich zabezpieczenie planu filmowego rodzaju Broad Peak Film to chleb powszedni.

Stworzona przez nas oferta skierowana jest dla twórców filmowych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zabezpieczanie górskiego planu filmowego i którzy pragną dbać o ekipę filmową, pracować spokojnie, bezpiecznie i w głównej mierze w oparciu o fizyczną oraz psychiczną pomoc doświadczonych osób, którym w zasadzie można powierzyć życie.

Zabezpieczenie planu filmowego – dlaczego Film Safety Experts?

Zabezpieczenie planów filmowych w warunkach ekstremalnych w naszym wykonaniu to gwarancja bezpieczeństwa. Skonstruowany przez nas zespół to nie wyłącznie wykwalifikowani eksperci, jednakowoż oraz miłośnicy, którzy regularnie biorą udział w ekspedycjach ratowniczych.

Jesteśmy entuzjastami – są pośród na zarówno ratownicy górscy, himalaiści i instruktorzy ratownictwa, wspinaczki, a nawet nurkowania. Każdy z członków stworzonego przez nas teamu może pochwalić się dużym doświadczeniem nie tylko jeżeli gra toczy się o ratownictwo oraz wspinaczki górskie, jednakowoż również filmy o wyprawach w góry. Bierzemy udział w specjalistycznych kursach, aby cały czas rozwijać nasze umiejętności. Musimy być przygotowani na jakąkolwiek okoliczność.

Duży zakres kompetencji oraz zdobyte doświadczenie zezwala nam na zabezpieczanie planu filmowego na wybitnie skomplikowanym, nagminnie nieosiągalnym dla normalnego człowieka terenie, nie wyłącznie w górach.

Zabezpieczanie planu filmowego – oferta

Nasza oferta obejmuje nie tylko zabezpieczanie planu filmowego jeżeli chodzi o filmy o wspinaczce górskiej. Z uwagi na nasze kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie, jesteśmy w stanie oferować swoje usługi także w innych kłopotliwych i nieosiągalnych miejscach. Proponujemy zabezpieczanie planu filmowego w miejscach takich jak: góry, szczyty, granie, mosty oraz konstrukcje industrialne czy też jaskinie,rzeki i drzewa.

Nasze doświadczenie

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełnym opisem każdego z członków naszej ekipy na naszej stronie internetowe: http://filmsafetyexperts.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.