Blog kulinarny czyli przepisy w sieci

Przepisy kulinarne czyli nowy blog kulinarny. Każdy chyba kto korzysta trochę intensywniej z internetu, choć raz szukał przepisów kulinarnych na ciekawą potrawę czy opisu nowo poznanej przyprawy. Jest to w szczególności częste w okresie jaki się zbliża. Jak wiadomo zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.

To wzmożony okres poszukiwań nowych rozwiązań na potrawy świąteczne. Nawet Mi na tym blogu zdarzyło się popełnić wpis kulinarny, który można znaleźć pod tym adresem: Świąteczna receptura-Torcik Czapka Mikołaja . Swoja drogą nadal polecam bo to efektowna i estetyczna receptura na Świąteczny sukces.

W każdym razie byłem niedawno na spotkaniu kulinarnym u przyjaciół gdzie została przygotowana włoska PASTA z ciekawymi dodatkami. Danie było wyśmienite więc zapytałem znajomego czy prowadzi może bloga kulinarnego, gdzie przedstawia swoje pomysły na ciekawe dania. Niestety odpowiedź była negatywna.

Jako, że danie było wybitne postanowiłem przekonać znajomych do wrzucenia swojej wiedzy do internetu. W związku z tym, że mam pewne możliwości to wydzieliłem trochę miejsca na serwerze i zainstalowałem prosty i ogólnie znany system Word Press, który idealnie nadaje się do tworzenia własnego bloga, wrzucania artykułów i zdjęć potraw. Przygotowałem też odpowiednio „przepisową” subdomenę 🙂

Sprawa jest świeża ale już pojawiły się tam bardzo ciekawe wpisy. Warto je poznać. Mam nadzieję, że pomogłem choć trochę w tworzeniu nowej ciekawej strony kulinarnej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będę namawiał przyjaciół do rozwijania tego autorskiego projektu kulinarnego on-line, bo każda wizyta u nich czy to na słodko czy na słono to przysłowiowe „Niebo w gębie”.

O grillu i ich burgerach będę musiał napisać osobny wpis. Do niego mam już sporo materiału zdjęciowego.

Jedyne co mi teraz pozostaje to zaprosić na blog kulinarny – Przepisy, przyprawy i grill. Zapraszam więc bardzo serdecznie i smacznie. Wystarczy kliknąć w obrazek poniżej

 

Blog Kulinarny, przepisy kulinarne

Ps. Być może ty masz jakiś ciekawy przepis do zamieszczenia na blogu kulinarnym? Wystarczy napisać a na pewno ud nam się go umieścić, na którymś z blogów……….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *